Tüm Doktorlarımız

Dt. Faruk KÖNİ

Diş Hekimi

Dt. Faruk KÖNİ 1982 Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Bütün Diş hekimliği dallarını aynı çatı altında toplayan “Multidisipliner” kliniklerin öncü kurucularındandır. Meslek yaşamını özellikle Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji ve Protetik Tedaviler üzerine yoğunlaştırmıştır.Yurtiçi ve Uluslararası mesleki eğitim ve başarı sertifikalarına sahiptir. Halen “GAZİOSMANPAŞA DENTAL AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ “ Kurucu Hekimi ve Klinik Direktörü olarak aktif meslek yaşamını sürdürmektedir.

Devamı>>

Dt. Ayhan GERÇEK

Diş Hekimi

Dt. Ayhan GERÇEK 1995 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.1997 yılında “DENTORİUM Diş Tedavi Merkez” ini kurdu. Diş hekimliğinin farklı dallarında uluslararası katılım ve eğitim sertifikalarına sahiptir. Mesleki çalışmalarını Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji konularında yoğunlaştırmıştır. Halen “GAZİOSMANPAŞA DENTAL AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ” Kurucu Hekimi olarak aktif meslek yaşamını sürdürmektedir.

Devamı>>

Dt. Işıl GERÇEK

Diş Hekimi

Dt. Işıl GERÇEK 2000 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. DENTORİUM Diş Tedavi Merkezinde klinik hekimi olarak görev yaptı. Koruyucu Diş Hekimliği ve Çocuk Dişleri konularında mesleki çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Halen “GAZİOSMANPAŞA DENTAL AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ Kurucu Hekimi olarak meslek yaşamını sürdürmektedir.

Devamı>>

Dt. Berk KÖNİ

Diş Hekimi

Dt. Berk KÖNİ Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Gazi Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı’ndan Ortodonti Uzmanlığı yeterliliğini almıştır. 2011 yılından itibaren “GAZİOSMANPAŞA DENTAL AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ” Ortodonti Bölümünün Kurucu ve Yöneticisidir.

Devamı>>